• ad soyad ideal meslek ilişkisi

  197.
  -bana , kumarbaz dedi alçak.
  - devlet bahçeli : popçu
  -feto ise astronotmuş.
  ... teflon
 • g noktasının yeri

  4.
  piri reis haritasında işaretli olan yerdir.
  ... teflon
 • ıssız bir adaya düşsen yanına alacağın tek şey

  56.
  feto'yu alırım.
  1 ... teflon
 • galatasaray tarihinin en önemli günü

  8.
  kazım kazım'ı başlarına bela ettikleri gündür.
  1 ... teflon
 • yedinci nesil yazara vereceğime cübbeliye veririm

  18.
  yedinci nesil yazarları aşağılamaya çalışmaktır.
  3 ... teflon
 • türk silahlı kuvvetleri nin gereksizliği

  25.
  bu coğrafyada düşünülemeyendir.
  4 ... teflon
 • yedinci nesil yazara vereceğime cübbeliye veririm

  8.
  illa ki cüppeliye verecek olan kişidir.kafasına koymuştur . yolu açık olsundur.
  2 ... teflon
 • kürt denince akla gelenler

  55.
  vergi vermeden , mesuliyet almadan devlet beni beslesin , ben de çocuk yapayım diyen insandır.
  5 -5 ... teflon
 • ıssız bir adaya düşsen yanına alacağın tek şey

  42.
  çakmak veya kibrit cinsinden birşeyler.
  1 ... teflon
 • erbakan ın iktidara doğru hızla koşması

  26.
  tüm iktidarlarını kaybetmiş adamın son çırpınışlarıdır. ibretle izlenmelidir.
  1 ... teflon
 • ertuğrul günay

  108.
  dansözlüğe soyunmuşsa da rte para yapıştırmamıştır. ideolojisine ihanetin bedelini kader ödetmiştir.bundan sonra ne isa'ya ne musa'ya yaranacaktır. siyasi hurdadır artık.
  3 ... teflon
 • atatürk ü eleştirenlerin genel özellikleri

  12.
  kabuklu yeme merakı olan nineye sahip olmaları.
  3 ... teflon
 • yeni bir kızla yeni bir araba arasındaki benzerlik

  9.
  birine herkesin göreceği yerde , diğerine kimsenin görmeyeceği yerde binilir.
  5 -3 ... teflon
 • orospu olmaktan gurur duymak

  7.
  sosyal pansuman ile toplum gerilimini düşüren kişinin duygusudur.
  2 ... teflon
 • sözlük yazarlarının kendini bir bok sanması

  11.
  sözlüğü gerçekten kokutma halidir.
  1 -1 ... teflon
 • inek

  44.
  büyükbaş hayvan olarak anılırlar. önce sütünden sonra etinden, en sonunda da derisinden istifade edilir. bayan öküz, diye bilinse de bu evlilik sadece dedikodulara mani olmak için yapılmıştır. ahlaksız sahibi tarafından çocuğu yaşındaki boğa ile cinsel ilişkiye zorlanırlar. hatta bazen bu bir ensest ilişki olabilir. inek istemediği bu ilişkiye müsaade etmez ama yapısı gereği sinir sistemi , başına gelen her olayı tam onaltı saniyede beynine ilettiğinden zavallı inek olup bitenlerin farkına vardığında iş işten geçmiştir.günlük yaşamı beslenmek, kaka yapmak,süt vermekle geçer. kışın saman arpa karışığı,yazın da çayır çimen geze geze bulduğu nebatları yer. biraz şanslı ise kendisine taze yonca da ikram edilebilir. inekcik bu yediklerinin karşılığında sahibine günde 30-40 kg süt verir. yılda bir kaç kere doğurabilen ineğin yavrusu kız ise şanslıdır. bu yavru da anası gıbı uzun bir hayat sürer,aynı kaderi paylaşır.ama çocuk erkekse,kısa bir süre içinde bu çocukları , market raflarında bize bakarken buluruz.
  inekler zekadan nasiplerini fazla almamışlardır. en zeki davranışları otlamadan dönüşde evlerini bulabilmeleridir. bu meme-zeka oranı bazı canlı türlerine de yansımışsa da genelleme yapılamaz.
  4 ... teflon
 • yunanlıları denize dökmekle övünenler hastadır

  26.
  papazın denize attığı haçı çıkarmak için tamamı atlamış ve maalesef boğulmuşlardır. çok üzmüştür bizi bu davranışları.
  4 ... teflon
 • muhattap

  3.
  (bkz: muhatab)
  2 ... teflon
 • nadide sultan

  44.
  60 lı yılların sonunda türkiyede dünyaya gelmiş olup,dünya meme şampiyonudur.samantha fox gibi bu dalın şampiyonunun artık nadide'den sonra esamesi okunamamaktadır. türkiyede de nigar uluerer ve banu alkanın tahtını yerlebir etmiştir .bu hanımefendi kızımız sanıldığı kadar mutlu değildir.14 yaşından itibaren yerçekimi denen illete maruz kalmış,ip atlama ,sek-sek gibi yaşıtlarının oynadığı oyunlara katılamamış bir mağdurdur.o tarihten itibaren nadide ,kalabalık yollarda da rahat yürüyememiş ya kendi çarptığı insanları ağır yaralamiş ya da kendine bakanların kaza yapmalarına neden olmuştur. bir ara atletizm sporuna merak saldıysada start hakemleri tarafından rakipleriyle bir hizaya alınamadığı için bu spordan uzaklaştırılmıştır. nadide için yerçekimi fazla olan bu dünyada yaşamak azap olmuş,kendisine nasa tarafından yardım eli uzanmıştır.nadide şimdi nasa tarafından kendisi için yapılan yer çekimsiz ortamda hoplayıp,zıplamaktadır.
  babası türk olan nadidenin anne tarafının hollandalı olduğu söylenmektedir .
  2 ... teflon
 • meme

  122.
  m.ö 5000 li yıllarda bulunduğunu isviçreli bilim adamları ortaya çıkarmiştır. o tarihteki türk bebelerinin acıkınca meee, meeee diye ses çıkarmaları ile bu adı almış olup binlerce yıldır ismi dağişmeyen tek cisimdir. meme işlevi açısından da fizik olarak da ikiye ayrılır. fizik olarak sayısı işlevine bağlıdır. meme yeni doğan bebelere beslenme sağlayan, eski doğan bebelere de eğlence sağlayan bir kadın organıdır. iki hizmeti de aynı aylarda verebileceği zaman, anne tarafından etiketlenerek;
  a) bebem için
  b) koca bebem için
  diye kişiye özel olarak ayrılır. bebeler ile koca bebelerin süt kardeşleri olma tehlikeleri her zaman mevcuttur.
  meme yalnız insanlarda değil hayvanlarda da sadece tek işlev için vardır. beslemek. insanlar keçi, koyun, inek gibi memelileri de tazic ederek bu yavruların nafakalarını çalmaktadır. kedi, köpek vs gibi
  hayvanlar bu uygulamadan muaftır. meme sayısı genel olarak doğacak çocuk sayısında bir adet fazladır. ekstrem vakalarda meme sayısı çocuk sayısını karşılayamaz.
  memeler ,günümüzde işlevinden ziyade şekilleri için önem taşır. bu nedenle memeler silikon denen malzemeyle suni olarak sahiplerinin gözünde gösterişli hale gelmişlerse de çoğu kullanıcı bu durumdan memnun değildir. bu silikon denen cisim bazı hallerde iki meme arasına kayar ve kadını üç memeli hale getirir. aslında plastik pirinçten yapılmış pilav nasıl olursa silikonlu meme de böyle bir saçmalıktır. bebelerimiz için silikonlu memeler de tehlike arzetmekte olup, süte petrol kokusu sindiği bebeklerce söylenir. dünyada bu organın en güçlü temsilcisi ; türkiyemizde olup; nadide sultan isminde hanımefendidir.

  (bkz: nadide sultan)
  3 -1 ... teflon
 • yeni şeyler getiriyorum